Packaging

Image 01

V tomto oddíle vám představíme netypické boxy a mailery

Boxy

(krabičky) lze připravit v libovolných rozměrech.

Lze do nich umístit takřka vše co nepodléhá rychlému zkažení (nedoporučujeme na potraviny).

Boxy lze využít na spoustu věcí; na dárky pro V.I.P. zákazníky, na reklamní předměty, na prezentační CD a DVD…

Obsah boxu je však v tuto chvíli stejně důležitý jako samotný box!

K dispozici máte velké množství ploch ke komunikaci. Navíc je-li box vhodných rozměrů a obsahuje-li zajímavou grafiku, velmi často se stává, že takovýto box zůstává u zákazníků jako výzdoba kanceláře.
Je to typický představitel něčeho tak zajímavého, že si o tom zákazníci sami povídají a i v těchto případech může být skloňováno jméno vaší společnosti nebo produktu, což je pro podporu značky nezanedbatelnou skutečností. Zcela přirozenou cestou, jen proto, že jste využili něčeho nového, zajímavého, získáváte bez dalších finančních nákladů pro svou společnost prezentaci, ba co víc, prezentaci, která nevychází z vaší společnosti, ale od vašich zákazníků.

Mailery

(pozvánky) stejný systém jako u boxů lze použít i na různé pozvánky, blahopřání, PF atp., jediný rozdíl
je ve výšce, jednoduše se jen vynechá prostor pro vložení produktů.

Na rozdíl od většiny jiných tradičních obalů nebo pozvánek, kde vás díky technologii a využitým pracovních postupům přemlouvají obchodníci tiskáren k, mnohdy pro vás zbytečně, vysokým nákladům.

Při využití naší nabídky a použití tohoto typu obalu/pozvánky vás ke zbytečnostem nebude nikdo nutit.

Díky podílu ruční práce na sestavování nemá celkový náklad na cenu kusu tak zásadní vliv jako u tradičních produktů. Při využití naší nabídky se vám tedy ani v tomto případě nestane, že byste vyhazovali nerozdané boxy nebo pozvánky do koše.